Видання TIME назвало кліматичну активістку Грету Тунберг «Людиною року 2019»

Автор: Зелінська Таня

11 Гру, 2019 21:33

Видання TIME назвало кліматичну активістку Грету Тунберг «Людиною року 2019»

Видання TIME назвало кліматичну активістку Грету Тунберг «Людиною року 2019». Таким чином вона стала наймолодшою, хто удостоївся цього звання за 92 роки його існування.

Читайте також: Грета Тунберг отримала електромобіль Tesla Model 3 від Шварценеггера

16-річна дівчина зі Швеції отримала відзнаку через боротьбу за збереження довкілля від наслідків зміни клімату.

«Вона стала найгучнішим голосом щодо найбільшої проблеми, що постала на планеті цього року. По суті, вона походить з нізвідки, але очолила всесвітній рух», – сказав головний редактор TIME Едвард Фельсенталь.

Ґрета Тунберг стала ідеологинею протестів #FridaysForFuture, в яких взяли участь тисячі школярів по всій Європі та Австралії, аби привернути увагу дорослих до змін клімату і закликати до активних дій.

У серпні 2018 року Ґрета Тунберг почала сама щоп’ятниці виходити на пікети до будівлі парламенту, закликаючи уряд Швеції дотримуватися Паризької кліматичної угоди та скоротити викиди парникових газів. А після того, як її запросили виступити на конференції TEDx, шкільні кліматичні протести розпочалися в Австралії та різних країнах Європи, пише “Іnspired”.

У вересні цього року Тунберґ виступила із закликом до світових лідерів. Як учасниця саміту ООН в Нью-Йорку, Тунберґ наголошувала на необхідності вдатися до рішучих дій, щоб запобігти змінам клімату. Крім того, світових лідерів вона звинуватила в бездіяльності та попередила, що її покоління не пробачить їм ігнорування проблем клімату.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry