Відбілювання зубів в Івано-Франківську

Автор: Зелінська Тетяна

24 Вер, 2023 14:30

Поділитись публікацією
Відбілювання зубів в Івано-Франківську

Сяюча голлівудська усмішка з акцентом на природність – послуга доступна в медичному центрі Оксфорд Медікал! Професійне відбілювання зубів американською системою BEYOND – це безпечно та результативно. Освітлення емалі на 5-8 тонів буквально за 1 сеанс!

Любителі кави, солодощів та цигарок – це не єдиний контингент, який претендує на професійне відбілювання. На жаль, пігмент в тканинах зуба формується у кожного з нас, за рахунок окислення різних речовин та генетики. Проте, для кожного доступна послуга якісного професійного відбілювання, яка допоможе без будь-яких комплексів усміхатися на всі 32!

Інноваційна техніка відбілювання зубів американського виробництва – система BEYOND в Оксфорд Медікал! Особливістю методу BEYOND є те, що він полягає в руйнуванні пігменту в емалі зуба зі збереженням її цілісності. Техніка виконується за рахунок нанесення спеціального гелю на основі 38% перекису водню, який під дією лампи холодного освітлювання активізується, проникає у глибокі шари емалі, руйнує та виводить пігмент, заповнюючи проміжки емалі мінеральними речовинами.

Тому, завдяки методу відбілювання зубів BEYOND ви отримуєте масу переваг: естетичний візуал та зміцнення емалі, як профілактику інфекційних захворювань зуба (карієс, пульпіт та ін.).

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Процес відбілювання зубів системою BEYOND триває не більше 40 хвилин. Етапи наступні:

pastedGraphic.png

  • оцінка пігментації зубів, планування обсягів відбілювання, погодження очікуваного результату із пацієнтом;
  • накладання рідкого кофердаму для ізоляції ясен;
  • нанесення гелю із активною речовиною та перебування пацієнта під лампою BEYOND (тривалість 15 хвилин, за потреби в той самий день процедуру відбілювання можна повторити 2-3 рази);
  • зняття залишків гелю, нанесення на емаль ремінералізуючого препарату для заповнення проміжків та зміцнення зубів.

Ефекти відбілювання пацієнт може оцінити одразу після завершення процедури. Протягом 1-2 днів зберігатиметься відчуття підвищеної чутливості. Важливо в перші дні дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога, щоб не допустити різкої пігментації зубів! Виключити з раціону на тиждень: чорний чай, каву, лимонад, томати, буряки, соки, шоколад, відмовитися від куріння.

За умови належного догляду за зубами, ефект зберігається від 1,5 до 2 років.

ПЕРЕВАГИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ СИСТЕМОЮ BEYOND

Відбілювання зубів системою BEYOND наразі на піку популярності серед пацієнтів. І не дарма, адже важко залишитись байдужим, знаючи про всі переваги методу:

  • можливість освітлення емалі до 8 тонів за 1 процедуру;
  • дбайливе та делікатне відбілювання без шкідливих наслідків для емалі;
  • використання холодного світла, що унеможливлює ризики опіку емалі;
  • економія вашого вільного часу – відбілювання до 40 хвилин;
  • тривалість результату до 2 років;
  • додаткове зміцнення емалі і профілактика карієсу.

Усі переваги, і головне – за доступною ціною!

Завітайте у стоматологію медичного центру Оксфорд Медікал в Івано-Франківську – ми подбаємо про вашу зіркову посмішку!

Наша адреса: вул. Грушевського, 41

партнерськапублікація