Відбір на Євро-2024: збірна України здобула вольову перемогу над Північною Македонією

17 Чер, 2023 08:35

Збірна України з футболу перемогла Північну Македонію у матчі відбору на Євро-2024.

Українці програли перший тайм з рахунком 0:2, однак забили три м’ячі після перерви.

Про це пише “Галка” з посиланням на “Українську правду”.

Голами за збірну України відзначилися Ілля Забарний, Юхим Конопля та Віктор Циганков.

Це перші набрані очки України у відборі Євро-2024. Наступний матч команда зіграє проти Мальти 19 червня.

Крім того, це був перший офіційний поєдинок команди під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва.

Нагадаємо, Україна розпочала відбір на Євро-2024 у березні, поступившись Англії з рахунком 0:2.