Відбулася презентація проектів нового дитячого майданчика для площі Міцкевича

Автор: Людмила Баран

25 Jul, 2014 13:25

Поділитись публікацією
Відбулася презентація проектів нового дитячого майданчика для площі Міцкевича

Громадська організація “Мами Прикарпаття” продовжує шукати авторів для втілення свого бажання розмістити в центрі міста дитячий майданчик.

Читайте також: Міська рада закликає президента і Кабмін підвищити пенсії

Новий майданчик у центральній частині Івано-Франківська хочуть зробити, бо матері нарікають, що їм немає, де проводити час з дітьми. “Батьки скаржаться на платні батути і веломобілі. Платним атракціонам і ресторанам знаходиться місце, а безкоштовної альтернативи для мешканців немає”, – зауважила голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.

Через цю проблему два місяці тому вони й оголосили конкурс дитячого майданчика. Організатори вважають, що місце для ігор  на площі Міцкевича забере дітей з клумби, де вони постійно граються, розгрібаючи камінчики і викликаючи обурення у перехожих.

У приміщенні міськвиконкому 24 липня відбулося представлення проектів дитячого майданчика. Запросили зацікавлених івано-франківських матерів, потенційних спонсорів, представників органів влади.

Презентували лише два проекти. Перший розробила Анна Бажан, випускниця факультету архітектури університету Нафти і газу. Вона намагалася вписати свій дитячий майданчик в існуюче середовище, використати природні матеріали і забезпечити потреби дітей, які з батьками проводять багато часу на площі Міцкевича.

Другий проект  надіслала фірма “Інтер-атлетика”, яка кілька років займається встановленням дитячих майданчиків. Вона запропонувала набір споруд, які можна встановити на майданчику, без жодної прив’язки до оточення.

На зустрічі в міськвиконкомі обидва проекти зазнали критики,  прозвучала думка, що  дитячий майданчик не можна розміщувати в історичному середовищі площі Міцкевича.

Було вирішено, що у Департаменті архітектури та містобудування пошукають більш вдале місце для дитячого маданчика, а тоді знову оголосять конкурс проектів.

 

 

 

Теги: