Рейдерська атака на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод. З Києва прислали нового керівника

Автор: Людмила Баран

26 Aug, 2014 12:02

Рейдерська атака на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод. З Києва прислали нового керівника

Сьогодні, 26 серпня, зранку на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод приїхав заступник міністра інфраструктури. Він мав намір представити трудовому колективу нового директора.  Наказом міністра призначено Олександра Кучерука.

Столичних гостей колектив на територію  заводу не впустив. Працівники вважають, що зміни у керівництві – спроба рейдерського захоплення. Адже нині завод працює з прибутком, отримав замовлення на 48 мільйонів гривень.  Тож, на їхню думку,  потреби у зміні директора немає.

Крім того, стало відомо, що новопризначений керівник є кумом одного із заступників профільного міністерства. Зміну директора працівники пов’язують з намірами приватизувати цей державний завод, передає кореспондент www.galka.if.ua.

Також “локомотиворемонтники” підтримують чинного керівника Ярослава Леніва. Він пройшов кар’єрний шлях на заводі від слюсаря до директора.

Наразі працівники в залі засідань адміністрації чекають зустрічі з головою ОДА, щоб з’ясувати, чи давав він згоду на зміну керівництва. На боці трудового колективу виступають представники Самооборони Прикарпаття  та Народної ради області.

Фото Юрій Гриньків

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry