Рейдерська атака на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод. З Києва прислали нового керівника

Автор: Людмила Баран

26 Сер, 2014 12:02

Поділитись публікацією
Рейдерська атака на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод. З Києва прислали нового керівника

Сьогодні, 26 серпня, зранку на Івано-Франківський локомотиворемонтний завод приїхав заступник міністра інфраструктури. Він мав намір представити трудовому колективу нового директора.  Наказом міністра призначено Олександра Кучерука.

Читайте також: У березні мали б почати роботи, — Марцінків про відновлення пішохідного моста на Пасічну

Столичних гостей колектив на територію  заводу не впустив. Працівники вважають, що зміни у керівництві – спроба рейдерського захоплення. Адже нині завод працює з прибутком, отримав замовлення на 48 мільйонів гривень.  Тож, на їхню думку,  потреби у зміні директора немає.

Крім того, стало відомо, що новопризначений керівник є кумом одного із заступників профільного міністерства. Зміну директора працівники пов’язують з намірами приватизувати цей державний завод, передає кореспондент www.galka.if.ua.

Також “локомотиворемонтники” підтримують чинного керівника Ярослава Леніва. Він пройшов кар’єрний шлях на заводі від слюсаря до директора.

Наразі працівники в залі засідань адміністрації чекають зустрічі з головою ОДА, щоб з’ясувати, чи давав він згоду на зміну керівництва. На боці трудового колективу виступають представники Самооборони Прикарпаття  та Народної ради області.

Фото Юрій Гриньків