Відбулося урочисте відкриття Дня міста

Автор: Людмила Баран

10 May, 2014 14:41

Поділитись публікацією
Відбулося урочисте відкриття Дня міста

10 травня франківці, які зібралися на площі Ринок, отримали вітання від міського голови. Владики міських церков провели спільну молитву. Наприкінці відбулося пригощання святковим тортом.

Читайте також: Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося - незаконно

“Ми відзначаємо 352-гу річницю з дня заснування міста. Відзначаємо, а не святкуємо, тому що зараз в Україні складний час, гинуть люди. Сьогодні 9 днів по трагічних подіях в Одесі. Вчора у Маріуполі загинув військовий з Івано-Франківщини. Тому ми скасували всі концертні заходи. Але День міста мусить відбутися, тому залишилися традиційні заходи” —  сказав з балкона Ратуші міський голова Віктор Анушкевичус.

Він також зазначив, що минулий рік Івано-Франківськ прожив достойно, був на авангарді революції гідності. Мер подякував молоді, яка активно боролася зі злочинною системою в Україні.

Пізніше Віктор Анушкевичус  закликав усіх обовязково приходити на вибори 25 травня, не бути пасивними, щоб потім про це не шкодувати.

Після мера виступив заступник голови ОДА Володимир Семко.

Згодом зачитали лист-привітання від міського голови Донецька.

Почалася молитва за мир і єдність в Україні. Після неї до франківців звернувся архієпископ УГКЦ. Він закликав всіх молитися за Україну, щоб Бог відвернув від неї всі біди.

Далі відбулося нагородження лауреатів премії імені Івана Франка. Переможцями в галузі  літератури стали Юлія Головчин, Богдан Голод, Віра Багірова, а в журналістиці — Оксана Процюк.

По закінченні офіційної частини виступив Михайло Кривень з піснею “Місто моє”. Одночасно почалося розрізання торта. Франківців солодким пригощав також мер Віктор Анушкевичус.

Фото Юрій Гриньків