Відбулося засідання робочої групи зі сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження

Автор: Турій Роман

06 Aug, 2014 19:03

Поділитись публікацією
Відбулося засідання робочої групи зі сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження
За участі заступника голови облдержадміністрації Сергія Адамовича, першого заступника голови облради Олександра Левицького і директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ігоря Дебенка відбулося перше засідання обласної робочої групи зі сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження.

На виконання рішення Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження під головуванням  віце-прем’єр-міністра Олександра Сича створено робочу групу у складі 29 осіб з числа представників обласних видавничих організацій, книгорозповсюджувачів, письменників та науковців.

Робоча група при Івано-Франківській облдержадміністрації буде працювати у трьох напрямках: «Оптимізація державного управління книговидавничою справою», «Реформування державного замовлення на книговидавничу продукцію» і «Підтримка та розвиток читання, популяризація вітчизняної книги». Відповідно до напрямів створені підгрупи, кожна з яких буде мати свою ділянку роботи, займатися створенням певних проектів та підшукувати механізми їх реалізації. За рекомендацією членів комісії підгрупи очолили: директор видавництва «Лілея-НВ» Василь Іваночко, видавець Іван Дячишин та директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Франка Людмила Бабій.

Присутні обговорили ряд проблемних питань, зокрема необхідності застосування податкових пільг суб’єктами видавничої діяльності та зміни до Закону України «Про видавничу справу», а також надали пропозиції щодо порядку формування переліку книжкових видань, друк яких здійснюється за кошти обласного бюджету.