Відбувся перший півфінал пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (ВІДЕО)

Автор: Борис Марія

10 May, 2017 10:35

Поділитись публікацією
Відбувся перший півфінал пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (ВІДЕО)

У Києві відбувся перший півфінал пісенного конкурсу “Євробачення-2017”. Окрім того, що було визначено десять виконавців, які пройшли далі у фінал, організатори дійства підготували сюрприз – аж два виступи минулорічної переможниці Джамали.

Пізно увечері 9-го травня за право пройти у гранд-фінал змагалися представники 18 країн: Швеції, Грузії, Австралії, Албанії, Бельгії, Фінляндії, Азербайджану, Португалії, Греції, Молдови, Чехії, Кіпру, Вірменії, Словенії, Латвії, Чорногорії, Польщі та Ісландії, інформує УП.

Найбільшу кількість голосів від глядачів і журі цього вечора отримали артисти з Молдови, Азербайджану, Греції, Швеції, Португалії, Польщі, Вірменії, Австралії, Кіпру та Бельгії. Саме вони й виступлять на сцені столичного МВЦ у фіналі “Євробачення-2017”.

Перш ніж на сцену вийшли учасники пісенного змагання глядачів “розігрів” співак Діма Монатік. Аби європейські глядачі оцінили його творчість, артист виконав англомовну версію своєї пісні “Кружит” (“Spinning”).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучі і Джамала найкращі з тих, хто був сьогодні на сцені, – Притула дав відверту і веселу рецензію на перший півфінал Євробачення

А співачка Джамала, завдяки якій Україна й приймає “Євробачення-2017”, заспівала двічі. Спершу вона виконала свою переможну пісню “1944”, а потім композицію “Заманили”.

Як відомо, за правилами конкурсу, до фіналу щороку автоматично потрапляють представники Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, а також артист приймаючої країни – цього року це Україна.

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Молдови: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Азербайджану: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Греції: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Швеції: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Португалії: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Польщі: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Вірменії: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Австралії: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Кіпру: 

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП учасника Бельгії: 

Нагадаємо, другий півфінал конкурсу відбудеться 11-го травня, а фінал – 13-го травня.

Україну на “Євробаченні-2017” представляє гурт “O.Torvald”