Віддайте гроші на потреби ЗСУ! – франківці прокоментували новину про черговий ремонт вулиці

Автор: Вадим Войтик

20 Лип, 2023 13:50

Поділитись публікацією
Віддайте гроші на потреби ЗСУ! – франківці прокоментували новину про черговий ремонт вулиці

Департамент благоустрою міськвиконкому планує ремонт вулиці Віталія Мерінова (колишня Нова.) за вісім млн грн. У коментарях до цієї новини чимало іванофранківців висловилися за передачу цих коштів на потребу ЗСУ.

Андрій Філіпов Краще б його побратимам на ці кошти придбали дронів..

Оксана Яремко-Волошин Мерінов свої кошти спрямовував на допомогу побратимам!!! Скеруйте ці кошти на дрони!!!! І перегляньте кошториси на ремонти чи укладання доріг!!! Ви золотом викладати будете цю дорогу?!!!

Мирослава Марчук Ці мільйони на ремонт , могли б врятувати не одне життя воїна !

Любов Драганчук Віддайте гроші на потреби ЗСУ, там вони вкрай потрібні. І перестаньте позорники збирати по 2 грн з бідного люду, а мільйонами крутите невідомо куди.. Дороги можуть почекати бо кому вони будуть потрібні, коли нас накриють бомбами. Владо схаменися!!!

Аня Совтус Хіба це зараз на часі!!!Війна в країні…Військові всю амуніцію купляють за свої кошти.Переведіть на ЗСУ!

Marina Antonivna Щооооо? Це є наглість! Гроші для ЗСУ потрібні, а не на дороги і тд. !!!!!!!!

Наталина Скринька “гідне” вшанування пам’яті Героя , Руслан Марцінків спамятайтесь, в країні війна, він загинув для чого, щоб ви кишені набивали відкатами?

Галина Смеречинська Йолопи, досить красти!!!! Гроші потрібні хлопцям!!! Чи ви думаєте, що ви безсмертні?! Чи знову будете , скрививши фізіономії звертатися до людей , щоб допомагали військовим! Ви ж так вшановуєте загиблих, так робіть все, щоб їх було якомога менше!!!Міська владо, схаменіться!!!

Liliia Martin Треба зібратись людям на тій дорозі і не допустити ремонтників до роботи! Так буде більше розголосу і толку. Наші коменти марцінківу нижче спини

Оксана Федевич Замість того, щоб посилено працювати на Перемогу, по всій Україні масово ремонтують тротуари і міняють бруківку. Забезпечення наших захисників, Мир, Перемога не на часі??? Щодня зустрічаємо траурні кортежі з тілами загиблих воїнів. Може, крім відкатів є й інші мотиви?????