Відділення для алко- та наркозалежних відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Лис, 2020 14:07

Відділення для алко- та наркозалежних відкрили в Івано-Франківську (ФОТО)

На базі Прикарпатського обласного клінічного центру психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради 16 листопада відкрили оновлене відділення коморбідних станів.

Читайте також: У Франківську відкрили пам'ятну дошку почесному громадянину міста Михайлові Мулику (ФОТО)

За словами генерального директора закладу Мирона Мулика, це відділення передбачене для пацієнтів, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності. Воно розраховане на 15 ліжок та відповідає всім стандартам безпеки як для пацієнта, так і для персоналу, повідомляють на сторінці Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА в соцмережі.

Також Мирон Мулик зауважує, що це відділення оновлено за рахунок внутрішнього резерву установи та за спонсорської підтримки партнерів з європейських країн.

“Окрім фінансової допомоги, іноземні колеги допомагають й в освоєнні методології праці персоналу з пацієнтами”, – каже Мулик.

До слова, останнім часом кількість звернень за професійною допомогою в Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я значно збільшилася. А саме, від початку поточного року в установу поступив 871 пацієнт, близько 60% з яких залишилися на довготривале лікування.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...