Відео з котом-воротарем, яке підірвало соцмережі, виявилося фейком

Автор: Вадим Войтик

26 Тра, 2020 11:45

Відео з котом-воротарем, яке підірвало соцмережі, виявилося фейком

Ютьюбер і футболіст Кріс Діксон зняв ролик про свого кота, в якому той майстерно відбиває всі удари по воротах. Уміння кота похвалили навіть в мюнхенській «Баварії». Відео набрало близько 200 мільйонів переглядів. Як виявилося, Діксон всіх обдурив! І зняв про це ролик.

Діксон розповів, що ролик з котом – це частина ще більшої шахрайської схеми, пише Медуза.

Блогер весь тиждень постив у своєму інстаграмі фейки. Наприклад, на одному зі знімків Діксон підіймав у повітря дівчину. А на  іншому в хмарах можна було розгледіти Зірку Смерті й хмару у вигляді середнього пальця.

Відео з котом-воротарем з тієї ж серії, тільки над його виробництвом дійсно довелося потрудитися. По-перше, в реальності м’яч не дуже цікавив кота. Інша справа – іграшка з фламінго на кінці мотузки. Діксон записав те, як кіт у стрибку намагався схопити фламінго.

Ютюбер відібрав одинадцять відповідних фрагментів. Після цього він встановив штатив з приклеєною підставкою – і став раз за разом кидати в нього м’яч. Штатив потрібно було поставити рівно в те місце, де до цього стрибав кіт. Потім ці фрагменти поєднали при монтажі.

Для ще більшої правдоподібності Діксон окремо записав відскоки м’яча. В кінці відео блогер показав, як стрибки кота виглядали в фейковому ролику, і порівняв з тим, що було насправді.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris (@chrismd10) on

 

Knew naming him Meownuel Neuer was a mistake

A post shared by Chris (@chrismd10) on

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry