Відкат можливий, він вже відбувається, – музикантка Туча про “перевзутих” артистів (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

04 Jun, 2023 20:46

Поділитись публікацією
Відкат можливий, він вже відбувається, – музикантка Туча про “перевзутих” артистів (ВІДЕО)

Туча (Марія Тучка) – українська виконавиця, сонграйтер, креативна продюсерка на “Суспільному” стала гостем нового випуску проєкту “Розмова”.

Читайте також: Зла в українській владі більше, ніж мало бути, – журналіст-розслідувач Данило Мокрик (ВІДЕО)

В новому епізоді співачка розповіла про ставлення до міністра культури Олександра Ткаченка, про шароварщину в музиці, як оцінює виступ України на Євробаченні, а також про артистів, що перевзулись.

“Ці люди будуть відповідальні, якщо далі нестимуть російські наративи, за те, що наступне покоління буде знову мати загрозу війни. От і все. Відкат можливий, він вже відбувається”.

– Про Лободу, її ми маємо закенсилити?

– Її я не пробачу. Людина, яка жила в росії, перебувала в тому наративі. Людина, яка на початку  казала “малєнькіє люді”, а зараз вона згадала, що вона українка і в неї в альбомі є трек “Щедрик”.

Це абсолютне повне паразитування. Щобільше, у неї буде івент, де вони будуть збирати гроші на дітей. Як на мене, це верх цинізму, прикриватися благодійними намірами і відбілювати собі репутацію. У неї такі статки й кошти, що вона може власноруч закрити потреби, якщо в неї є бажання.

– Які речі тебе дратують в українському суспільстві? 

– Мене дратує гомофобія. Особливо у контексті того, що у нас є відкриті представники ЛГБТ у війську. Мене дратує кейс, коли військовому закидають, що він “позорить форму ЗСУ”. Це як? Він ризикує щоденно життям на фронті й позорить форму? І це переважно кажуть чоловіки, цивільні. Я не розумію цього.  Я хочу жити у суспільстві, де таких питань не виникатиме. 

Мене дратує сексизм. Мене дратує, коли люди насміхаються з вагонів для жінок в “Укрзалізниці”, а особливо чоловіки.

Мене дратує невігластво, і така тупість. Це не нормально, бо людина описує свій проблематичний досвід, який був ледь не у кожної з нас, і у мене теж був неприємний досвід у залізниці. Ти це розповідаєш для того, щоб підсилити проблематику.

Більше – у відео:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.