Відкрилася фотовиставка про рокове життя Івано-Франківська

Автор: Людмила Баран

18 Jun, 2014 12:07

Поділитись публікацією
Відкрилася фотовиставка про рокове життя Івано-Франківська

Фотографії з концертів та інших заходів, які відбувалися в місті за останні півроку, можна переглянути в галереї”Бастіон”.

Ця виставка є своєрідним звітом спільноти “IF Rock”, яка висвітлює музичні події в місті. Групу в соцмережі заснували наприкінці січня. Зараз над нею працюють дев’ятеро людей, котрі пишуть про концерти, літературні заходи, виступи івано-франківських та приїжджих виконавців, беруть інтерв’ю у відомих музикантів.

“Життя року в Івано-Франківську слаборозвинене. Наша група покликана привернути увагу людей до нього, до молодих музикантів”, – говорить співзасновник спільноти Володимир Боднарук.

На відкритті фотовиставки 17 червня у галереї “Бастіон” учасники спільноти виступили з патріотичними віршами та піснями.

“Виставка дає ще більший стимул до праці. Хоча зараз в Україні час трауру, але ми сьогодні хочемо наголосити на цінності життя”, – каже представник спільноти  Олександр Букатюк.

У найближчих планах “IF Rock” заснування власного сайту. Влітку, коли в Івано-Франківську буде мало концертів, учасники групи планують їздити на музичні фестивалі і розповідати своїм читачам про  них.