Відкриті до клієнтів: формат виробництва за склом у мережі Галя Балувана

Автор: Застава Максим

24 Oct, 2022 19:00

Поділитись публікацією
Відкриті до клієнтів: формат виробництва за склом у мережі Галя Балувана

Мережа домашніх напівфабрикатів “Галя Балувана” одна із перших започаткувала формат магазинів з відкритим виробництвом.

Читайте також: Галя Балувана розвіює міфи про напівфабрикати

Кожна людина, яка приходить у магазин, може побачити як готується продукція через прозоре скло. Чому це важливо – розповідає франчайзі мережі в Івано-Франківську Марина Івасютин.

По-перше, ми впевнені у якості усієї сировини, яка потрапляє на кухню. Добірне м’ясо цілими шматками, охолоджена риба, свіжі овочі та фрукти, борошно найвищої якості — усе це закуповується у перевірених місцевих постачальників. Ми не заморожуємо сировину, тобто усе, що надходить, поступає одразу на виробництво.

По-друге, основною вимогою, крім дотримання технологічних карт, є чистота на виробництві з дотриманням усіх санітарних норм.  Магазини-виробництва працюють по системі контролю якості HACCP, що забезпечує усі умови, які гарантують стабільний випуск якісної та безпечної продукції. За цим постійно слідкують старші працівники зміни, а також безпосередньо франчайзі.

По-третє, ми відкриті перед людьми та готуємо для вас, як для себе. Обрали формат відкритої кухні, тому що не маємо таємниць від клієнтів. Усі страви готуються перед вашими очима. До того ж працівники магазинів та сім’я франчайзі є постійними споживачами продукції.

Щоб полегшити своє життя та урізноманітнити домашній раціон якісними та смачними стравами, приходьте у магазини “Галя Балувана“ у м. Івано-Франківську:

  • вул. Коновальця, 100;
  • вул. Стуса, 5;
  • вул. Довженка, 21а;
  • вул. Короля Данила, Пд Ринок, павільйон 14;
  • вул. Пасічна, 15;
  • вул. Чорновола, 72б;
  • вул. Вовчинецька, 167.

 Галя Балувана — твоя найкраща помічниця на кухні!

ПРОМО