Відмінні технології та вражаючий запас ходу: чим ще приваблюють китайські BYD

29 Бер, 2024 16:58

Поділитись публікацією
Відмінні технології та вражаючий запас ходу: чим ще приваблюють китайські BYD

На світовому ринку чітко намітилася тенденція зміни лідера з виробництва електричних автомобілів. Вона сформувалася ще 2022 року, коли китайська корпорація BYD обійшла за кількістю проданих машин Tesla. У 2023 році успіх вдалося закріпити. Цей факт дав експертам підстави впевнено прогнозувати, що у 2024 році відбудеться остаточна зміна лідера галузі. Електрокари BYD дедалі частіше вибирають у різних країнах по всьому світу, і Україна не виняток. Відмінні технології, надійність і вражаючий запас ходу — важливі, але не єдині переваги цих екологічних машин.

Причини популярності китайських електрокарів BYD

Електричні автомобілі корпорації невипадково впевнено рухаються до позиції лідера галузі. Виробник добре попрацював над економічними та екологічними машинами, а кожен BYD електромобіль приваблює зручністю, надійністю, витривалістю та доступною ціною. Про вражаючі результати таких удосконалень нескладно судити з особливостей інновацій:

  • Просунуті технології. Постійне інвестування в інноваційні розробки дозволяє автоконцерну BYD активно використовувати передові технології, забезпечуючи максимальний комфорт для автовласників. Транспорт стає все більш маневровим і спритним, стрімко збільшується і дальність ходу.
  • Відмінна автономність. Її забезпечують батареї Blade Battery, які вважаються одними з найкращих. Їхня головна особливість — значна ємність. Вона забезпечує відмінну автономність і дальність ходу. Один з найбільш вражаючих результатів — можливість проїхати на заряді 700 км.
  • Помірна цінова політика. Як правило, стає головним фактором при ухваленні рішення про покупку такого авто. Не поступаючись за якістю і рівнем технологічності американським і європейським, електрокари BYD коштують на 20–30% дешевше. Вражає порівняння за цим параметром з моделями Tesla, як одного з лідерів галузі. Найдоступніший за ціною електромобіль BYD обійдеться приблизно в 10 000$. При цьому, щоб купити найдешевшу модель Tesla, доведеться викласти щонайменше 30 000$.

Важлива особливість BYD, що приваблює любителів електрокарів, — широкий модельний ряд.

Лінійка BYD: великий вибір моделей з різними характеристиками

Китайська корпорація подбала про комфорт кожного потенційного клієнта. У лінійці всесвітньо відомого бренду представлені як електромобілі високого класу, так і акумуляторні моделі для більш молодих автовласників, які роблять акцент на помірній ціні. Серед найпопулярніших електрокарів BYD:

  • Dolphin. Електричний хетчбек вийшов стильним і незабутнім. Тут автоматичні світлодіодні фари, квадратна передня частина і унікальний інтер’єр з текстурами і візерунками. Залежно від моделі запас ходу 301–405 км. Одна з головних особливостей таких авто — високий рівень внутрішнього комфорту.
  • Song Plus. Інноваційний позашляховик вражає потужністю. Електрокар отримав батарею місткістю 87,4 кВт, яка забезпечує запас ходу до 605 км. Інтегрована батарея та електрична трансмісія успішно підвищують його загальну ефективність.
  • Yuan Pro. Позашляховик приваблює економічністю та доступною ціною. Ідеальне рішення для міських поїздок із запасом ходу до 401 км. Сімейний позашляховик отримав простий мінімалістичний дизайн. При цьому він вражає внутрішнім простором і комфортом, який забезпечують технології.

Тихохідні стильні машини китайської корпорації BYD завдяки їхнім привабливим параметрам все частіше вибирають українські автолюбителі.

Реклама