Відмова сіл від газу – це крок вперед, – Насалик

Автор: Людмила Баран

24 May, 2016 16:36

Відмова сіл від газу – це крок вперед, – Насалик

Відмова сіл від газу – це крок вперед, а не назад. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Читайте також: Дороги та школи: Едуард Прощук окреслив, які проблеми треба розв'язувати на Рогатинщині першочергово

“Це не крок назад (відмова сіл від газу, – ред.), це крок вперед, якщо будуть створені котельні на деревних гранулах, які зараз використовуються в Німеччині, то це буде крок вперед. Вони повинні бути. Я наведу маленький приклад, ми зробили котельню на дровах в місті, яке я очолював, місто Калуш… В результаті економія майже 60%”, – заявив міністр.

Раніше віце-прем’єр міністр Павло Розенко запропонував жителям сільської місцевості подумати над відмовою від газу. Він зазначив, що ціна на газ в Україні не зменшиться і тому необхідно шукати більш дешеву альтернативу.

Як повідомлялося, з 1 травня в Україні діють нові ціни на газ. Граничний рівень роздрібних цін на природний газ встановлюється на рівні 6879 грн за 1000 куб. метрів. Ціна утворюється з урахуванням оптової ціни, середньозваженого тарифу на транспортування 219 грн, середньозваженого тарифу на розподіл 513,7 грн і торговельної націнки постачальника 57,4 грн за 1000 куб. метрів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry