Відомі блогери презентували фільм “Чарівний глечик” і хочуть показати його Європі і США. Чому не варто це робити

Автор: Єва Жасминова

24 Dec, 2021 16:37

Відомі блогери презентували фільм “Чарівний глечик” і хочуть показати його Європі і США. Чому не варто це робити

23 грудня у театрі-кіно «Люм’єр» в Івано-Франківську презентували перший повнометражний фільм україномовних блогерів «Чарівний глечик». Це стрічка, в якій поєднуються пригоди, фантастика та комедія. У кіно знялися інстазірки Діма Варварук, Володимир Карковський, Андрій Галин, Юлія Вербинець, Judah Kelechi (Юра з Коломиї) та Яна Сорочак.

Перед прем’єрою автори стрічки розповіли про неї журналістам. Сценарист та актор фільму Дмитро Варварук запевнив, що фільм “дуже унікальний”, і такого ще ніхто не робив. Сценарій «Чарівного глечика» творив чотири місяці, а на зйомки витратив 45 тисяч доларів США, пише OGOGO!

«Ідея фільму дуже нова, це унікальний формат не лише для України а й для світу. Ми поєднали 23 локації в 40 хвилин. Ми показали наш колорит. Такого ще ніхто не робив, і найважливіше, що це роблять блогери. Ми не сидимо, ми не думаємо, ми робимо. Ми зробили дуже динамічний формат, тут ви не встигаєте думати, чому герой вчиняв так. І в кінці фільму ви подумаєте – “ого, я хочу ще!”. Ми, блогери, робимо так, щоб глядач завжди залишався голодним. Наші плани – вийти на Держкіно, продати фільм на Європу та Америку, ми молоді пацани і хочемо показати Голівуду, як ми вміємо робити…Я не жалію грошей, хочеться зробити щось для українського кіно. В мене всьо є – машина, хата, нікому з блогерів, які знімались у фільмі я не платив, всьо було на колєзьких умовах», – сказав Варварук.

Щодо сценарію, то в кіно йдеться про те, що троє друзів – Діма, Андрій та Володя, мають грандіозні плани на вечір – дискотека у сусідньому селі. Але несподівана магічна знахідка змінює хід планів і подій. Тепер весела пригода перетвориться на справжнє випробування. Випробування дружби, кохання та мрії.

Більше про це читайте на OGOGO!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry