Відомі люди обливаються крижаною водою, щоб допомогти важкохворим дітям

Автор: Турій Роман

18 Aug, 2014 14:29

Поділитись публікацією
Відомі люди обливаються крижаною водою, щоб допомогти важкохворим дітям

Щоб допомогти хворим на рідкісну хворобу Лу Геріга, американські знаменитості ще в липні почали обливати себе крижаною водою. Цей флешмоб набирає все більшої популярності. Українські діячі також підтримали цю акцію. 

ALS Ice Bucket Challenge – так назвали цю благодійну кампанія зірки. До флешмобу може долучитися кожен бажаючий. Для цього потрібно просто записати відео, як він обливається водою і одночасно кидає виклик трьом іншим знаменитостям. Зірки повинні або облитися водою, або дати грошей благодійному фонду.

Зазвичай вони роблять і те, і інше. До благодійного флешмобу вже встигли приєднатися Біл Гейтс, Марк Цукерберг, співак Джастін Тімберлейк, телеведучі Марта Стюарт і Джиммі Феллон, члени родини Кеннеді, губернатор Нью-Джерсі Кріс Крісті, на черзі Барак Обама.

Однією з перших хто прийняв виклик в Україні і пожертував гроші для БФ “Теблеточки”, який опікуєтьсяся онкохворими дітьми, була Леся Оробець. Відео, на якому на неї виливають відро холодної води депутатка виклала на своїй сторінці в Facebook.

Наступними кого вона номунувала стали співак Святослав Вакарчук, журналістка Настя Станкота Юрій Журавель (гурт “От вінта”).

“Панове, у вас є 24 години, щоб викласти своє відео в соцмережі і перерахувати грошинку до фонду Таблеточки. Або відкупитись більшою сумою. Удачі!”, – побажала Оробець.

Асоціація вже встигла зібрати 5 мільйонів доларів цього року, проти жалюгідних 32 тисяч доларів в минулому. І все завдяки акції Ice Bucket Challenge (випробування відром крижаної води). Зауважимо, що хвороба Лу Геріга або бічний аміотрофічний склероз – дуже рідкісна і невиліковна хвороба, захворювання центральної нервової системи.