Відомі митці виставляють картини на аукціон, аби придбати вантажівку для волонтерів

Автор: Людмила Баран

06 Бер, 2015 11:38

Відомі митці виставляють картини на аукціон, аби придбати вантажівку для волонтерів

В Івано-Франківську у “Пасажі Гартенберг” 20 березня відбудеться благодійний аукціон картин. Він відкриватиме проект присвячений збору коштів, на які буде придбано вантажівку з підйомністю 3 тонни для волонтерів ГС “Народна Рада”. Машина необхідна для перевезення допомоги бійцям в зону АТО.

Твори для аукціону надали Ярема Стецик, Богдан Бринський, Володимир Лукань, Мирослав Яремак, Микола Джичка, Тетяна Павлик, Оксана Мельничук, Вікторія Типчук, Михайло Дейнега, Володимир Сандюк, Олександр Вутянов, Тетяна Морозюк, Орест Костів, Ірина Погрібна, Віталій Бугара, Валерій Твердохліб, Сергій Вутянов, Сєда Аділханян, Зінченко Олексій.

З їхніми роботами можна ознайомитися з 12 до 18 березня у залі Музею Мистецтв Прикарпаття. Також репродукції розміщені на сайті проекту.

Проект організовує “Аукціонний дім ”Хвилина”. Їхня першочергова мета – благодійний збір коштів на потреби наших бійців за допомогою аукціонних торгів. У процесі підготовки, проект розкрився своєю багатогранністю, як повноцінний напрямок для соціального, благодійного і мистецького простору. Він не буде разовою подією, а має на меті проведення ряду аукціонів не менш важливих і болючих для потреб.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...