Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко розповів про відкриття закладів у Франківську, реформу харчування та коли закінчиться війна (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

12 May, 2022 13:58

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко розповів про відкриття закладів у Франківську, реформу харчування та коли закінчиться війна (ВІДЕО)

Євген Клопотенко – український кулінарний експерт, шеф-кухар та бізнесмен розповів про те, коли ми повернемо Крим та Донбас, про те скільки, на його думку, триватиме війна, про відкриття ресторанів в умовах сьогодення, про реформу харчування в закладах освіти, а також відкрив секрет чи вільне його серце зараз.

Про це та інше Клопотенко розповів у проєкті “Розмова” Сергію Лиховиді.

За його словами, 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення росії, йому зателефонувала бізнес партнерка й попередила про бомбардування. Клопотенко ділиться, попри тривожні “дзвіночки”, не вірив, що рф нападе, втім тривожні рюкзаки були зібрані, мовляв, це 15-хвилинна справа.

“Я коли запасався (продуктами – ред.), думав, що бігтиму в ліс. Мав десь кілограм круп, ніж, очистку для води. Нормальних речей не взяв, по типу шампуню – у мене все було таке, наче їду у партизанський рух, якось не так уявляв війну”, – ділиться Клопотенко.

Зараз, розповідає кулінар, займається волонтерством. Так, за півтора місяця, у Львові організував безплатну їжу для 15 тисяч осіб, у Києві з однодумцями годував військових.

“Ти просто береш те, що ти вмієш і видозмінюєш, а не кардинально все міняєш”, – зазначає Клопотенко, пояснюючи, чому не на фронті.

Чоловік вважає, ймовірно війна триватиме завжди й навів приклад Ізраїлю й Палестини.

“Ми будемо постійно воювати, станемо військовою країною. Але ми навчимося посміхатися, жити й знати, що робити, коли на нас нападатимуть, й створимо найбільше армію у світі”, – припускає Клопотенко.

Стосовно звичного життя, шеф-кухар розповів про відкриття двох закладів харчування в Івано-Франківську. Відкриття заплановано на 22 травня: один – на міському озері (навпроти басейну з вишкою), інший – в парку Шевченка.

“Приходьте, я буду і там, і там – протягом 22-24 травня”, – анонсує Клопотенко.

Також кулінар розповів про “хейт” реформи харчування у закладах освіти. Мовляв, люди не готові до того, що “хтось їм говорить, що їсти, при тій умові, що вони все життя їдять”.

“Ні з того ні з сього хтось приходить і каже: “досить їсти олів’є, тобі зараз треба їсти гамулу (стародавній український десерт на основі яблук – ред.)”, – пояснює Клопотенко критику реформи.

Також шеф-кухар вважає, що в Україні наразі незвично, коли молоді люди запроваджують масштабні реформи. Втім з першого січня поточного року у дію вступили нові норми харчування й коли діти повернуться до школи, на них чекає оновлене меню.

Більше – у відео:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • exciting 1
  • exciting
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry