Відомий блогер Ілля Варламов планує створити власний ЗМІ

Автор: Людмила Баран

31 Aug, 2014 16:29

Поділитись публікацією
Відомий блогер Ілля Варламов планує створити власний ЗМІ

Російський фотограф та блогер Ілля Варламов планує створити власне ЗМІ. Про це він розповів у інтерв’ю інтернет-виданню TJournal.

Читайте також: Франківців вчитимуть одягати на працівників "капелюх" відповідальності

Відповідаючи на запитання, як планує розвивати свій блог, Ілля Варламов сказав, що планує створити власне ЗМІ, пише Мediasapiens.

«Так склалося, що останнім часом мій блог все більше перетворюється у ЗМІ. Тому надалі я планую рухатися в бік свого авторського ЗМІ, і в цьому мені трохи заважають рамки блогу, які є у ЖЖ», – розповів він.

Стосовно рамок ЖЖ, блогер пояснив, що йдеться про технічні обмеження на рекламу, а також про формат подачі: неможливість створювати рубрики та ін.

Говорячи про власне ЗМІ, Ілля Варламов сказав, що хоче, аби туди дописували й інші автори, за яких він би відповідав. Конкретніше про формат майбутнього видання блогер розповісти був неготовий.

На запитання, чи готовий він примкнути до якогось великого ЗМІ і створити там власний авторський розділ, Ілля Варламов заявив, що це йому не потрібно. Пояснив тим, що із ним зрівняється не кожне офіційне медіа, адже на його блог заходить до 10 мільйонів користувачів за місяць.

Теги: