Відомий польський єзуїт приїде до Івано-Франківська

Автор: Людмила Баран

19 Jun, 2014 16:54

Поділитись публікацією
Відомий польський єзуїт приїде до Івано-Франківська

Отець Войцех Жмудзінські  проведе в Івано-Франківську тренінги, присвячені розвитку молодіжних спільнот.

Відомий польський єзуїт о. Войцех Жмудзінські, директор Центру навчання лідерів та вихователів «Аррупе», проведе в Україні низку тренінгів на тему залучення до спільноти й організації та роботи з молоддю.

20 червня  цей тренінг  пройде в Івано-Франківську.  У першій половині дня о. Войцех працюватиме зі священиками, у другій – із молоддю із християнських спільнот та громадських організацій.

Серед питань, які будуть розкриті під час тренінгу: як залучати до спільноти  нових членів; як молодіжним лідерам та священикам працювати із молоддю у спільнотах та поза ними (з воцерковленою та невоцерковленою молоддю); як розвивати молодіжне життя на парафії. Здійснюватиметься переклад українською мовою.

Організатор – Комісія у справах молоді Івано-Франківської архиєпархії.

Отець Войцех Жмудзінські працює у галузі навчання лідерів та фандрейзингу, делегат Предстоятеля Великопольсько-Мазовецької провінції Товариства Ісуса в галузі освіти. Серед головних досягнень: головний редактор щоквартального видання про виховання «Бути для інших»; один із засновників Польського товариства фандрейзингу; відповідальний за залучення коштів для єзуїтських навчальних закладів; директор фундації «Magis». Працював в багатьох неурядових організаціях.