Відомий український телеведучий Гайдукевич підтримав у Франківську кандидата Петечела (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

15 Лип, 2019 23:00

Відомий український телеведучий Гайдукевич підтримав у Франківську кандидата Петечела (ФОТО+ВІДЕО)
15 липня на зустріч з громадою Івано-Франківська завітали тележурналіст Віталій Гайдукевич, відомий політичний відеоблогер Андрій Луганський.
 Також приїхали військові ветерани – командир взводу Гліб Бабіч та сержант десантно-штурмової бригади Олександр Погребиський.
Вони приїхали до Івано-Франківська виявити свою підтримку кандидату в народні депутати по 83 виборчому округу Олексію Петечелу.
«Ми усі – соратники та побратими, а в умовах, що склалися – бійці громадсько-політичного фронту, повинні єднатися. Ми завжди говоримо про те, що Україна повинна бути частинкою Євросоюзу, частиною євро-атлантичного безпекового блоку. Ми завжди говоримо про те, що вірити треба тим, хто має за собою конкретні справи, а не просто слова. Україна потребує відповідальних громадян» – сказав Гайдукевич.
Активісти наголосили, що «Європейська солідарність» – це команда, яка об’єднала людей, які працюють і досягають результатів, а не просто роблять якісь популістичні заяви. Ця політична сила об’єднала фахівців різних галузей, щоб забезпечити якісну роботу Верховної Ради.
«Я прошу підтримати Олексія Петечела, – заявив Олександр Погребиський, – адже, це людина з нашої команди, людина якій ми довіряємо. Олексій – та людина, яка буде досягати разом з нами тих результатів, які ми перед собою ставимо.» Гості наголосили, що від міста Івано-Франківськ вони чекають достойної підтримки для людини, що буде професійно виконувати фахову юридичну роботу в Парламенті.
Раніше Віталій Гайдукевич вже повідомляв про підтримку Олексія Петечела.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...