Відомо, коли і де відомий економіст прочитає лекцію у Франківську

Автор: Борис Марія

03 Тра, 2018 07:05

Поділитись публікацією
Відомо, коли і де відомий економіст прочитає лекцію у Франківську

7 травня о 9:30 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відомий економіст Роман Шеремета прочитає лекцію.

Читайте також: Всесвітньо відомий економіст завітає до Франківська та розкаже, як зробити Україну успішною

Її тема – “Наукові дослідження. Як публікуватися у відомих міжнародних журналах”.

Запрошуються викладачі студенти та всі охочі, які цікавляться дослідницькою роботою, інформують у спільноті університету.

Місце проведення: ІФНТУНГ , вул. Карпатська, 15, аудиторія 7.101.

Роман Шеремета поділиться з присутніми своїми ідеями, досвідом, цінними порадами щодо економічного та наукового розвитку нашої країни, можливостей публікації у провідних міжнародних журналах, покращення рейтингу українських університетів та науки загалом. Окрім того, зацікавлені матимуть нагоду спільно розглянути питання наукових методів економічних досліджень, факторів економічного розвитку та ін.

Довідково. Роман Шеремета — всесвітньовідомий український економіст, випускник фізико-математичного ліцею та ІФНТУНГ, в якому успішно навчався з 1999 по 2003 рік за спеціальністю «Економіка підприємства паливно-енергетичного комплексу».
Сьогодні Роман — доцент кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв і спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор, лідер рейтингу журналу Forbes 2015 найкращих світових економістів, який входить до складу редколегії видання «Journal of Economic Behavior and Organization» з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.

Теги: