Відомо, на яких зупинках міста з’являться перші електронні табло

Автор: Людмила Баран

14 Sep, 2016 08:15

Поділитись публікацією
Відомо, на яких зупинках міста з’являться перші електронні табло

У рамках експерименту в Івано-Франківську на чотирьох зупинках громадського транспорту встановлять електронні табло. Вони відображатимуть час прибуття автобусів з допомогою GPS.

Читайте також: У Франківську проінспектували маршрутки - один з автобусів "пішов" на капремонт (ФОТО)

Електронні табло мають з’явитися за місяць на зупинках за адресами:  площа Привокзальна, 9, Дністровська, 6, Дністровська, 26, Незалежності, 67. Про це у “Фейсбуці” повідомив Олег Ганчак, начальник міського управління транспорту.

“Розуміємо, що будуть труднощі дотримання графіків і вони можуть бути помітні, але працівники управління будуть здійснювати контроль та зобов’язувати перевізників забезпечувати перевезення пасажирів відповідно до графіків. Згодом, з метою подальшого розвитку інфраструктури інформування пасажирів, будуть встановлені 4 або 5 розумних зупинок в центральній частині міста з інформаційними табло”, – написав Ганчак.

За його словами, біля табло буде доступний WI-FI, у табло вмонтовані камери відеонагляду, які транслюватимуть зображення з зупинок на центральний диспетчерський пункт, в їхніх опорах  буде  по чотири розетки для зарядки гаджетів

Теги: