Відомий ведучий і мандрівник Комаров: коломийський аеродром має носити назву Ігоря Табанюка (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

29 Лип, 2021 10:58

Поділитись публікацією
Відомий ведучий і мандрівник Комаров: коломийський аеродром має носити назву Ігоря Табанюка (ФОТО, ВІДЕО)
Відомий телеведучий і мандрівник світом Дмитро Комаров прокоментував авіакатастрофу на Прикарпатті, в якій загинув відомий пілот та розбудовник малої авіації в регіоні Ігор Табанюк та троє іноземців. 

Читайте також: З бомбардувальником в небі і оплесками вдячності: у Коломиї попрощалися з пілотом Ігорем Табанюком (ВІДЕО)

Нагадаємо, катастрофа сталася вдень 28 липня у селі Шепарівці на околиці Коломиї – літак впав у житловий будинок, усі хто був на борту загинули на місці події (ФОТО, ВІДЕО). 
Дмитро Комаров був знайомий з Ігорем Табанюком і не раз бував у нього в гостях в Коломиї. Він вважає, що пам’ять чоловіка потрібно увіковічнити в імені місцевого аеродрому, який він відновив, пише “Галка”. 
“Трагедія…Мені важко писати і говорити. Ігор був другом. Він один з найкращих пілотів України. Людина, яка віддала все своє життя, час, енергію та енергію авіації. Для її розвитку. Людина, яка відродила аеродром до Коломиї з руїни за свої гроші, відкрила літню школу… Ми бачилися 10 червня на фестивалі, який Ігор традиційно проводив після Івана Купала. Знімали, як Ігор реалізував мрію героїв нашої програми. На аеродромі блищали дитячі очі сотні щасливих людей. Це було справжнє свято, абсолютно всі були вдячні. Літаки прибули майже з усіх міст України, і навіть з Європи. 13 липня Ігорю виповнилося 60 Минулого тижня ми зідзвонювалися. Ігор був дуже оптимістичним, всі плани були пов’язані з аеродромом. Він дійсно мріяв перетворити Коломию на центр туризму, зробивши її одними з воріт в Українські Карпати для всього світу. Ігор та ще 3 померли. Розмовляв з багатьма пілотами. Вони одні у думці: якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією, це було невиправно. Він 40 років за штурвалом.
Що сталося, покаже слідство. У Ігоря минулий рік був важкий. Аеродром, його життя, намагалися “віджати”. Звертаюся до керівництва міста та країни – прошу переконатися, що після смерті Табанюка не згине справа його життя – аеродром. Ігор зробив багато, відродив об ‘ єкт з нуля. Аеродром повинен жити далі. Звертаюся до Коломиї – чудово знаєте, як Ігор намагався врятувати аеродром. Цей аеродром ПОВИНЕН БУТИ НАЗВАНИЙ ім ‘ ям Ігоря Табанюка. Колеги-журналісти, будь ласка, допоможіть та слідкуйте за ситуацією. Траур. Співчуття родинам загиблих. Вічна пам ‘ ять, Ігоре Петровичу…
P.S. Є відео падіння. Штопор. Я можу припустити, що це:
1) відмова контролю, обладнання літака;
2) Втрата свідомості, приступ;
3) втручання у контроль над літаком з боку пасажирів;
Ігор, будучи свідомим, не зміг втратити швидкість. Виключено.  Важливо провести детальне розслідування. Подивіться фільм “Небо”,  який ми з Ігорем зробили до Дня Незалежності України. Пам ‘ ятайте, яким він був…”, – йдеться у дописі мандрівника.