Відремонтовані лікарні, дороги, дитячі садочки: у Коломиї обговорили досягнення району за три роки

Автор: Застава Максим

06 Гру, 2018 16:42

Відремонтовані лікарні, дороги, дитячі садочки: у Коломиї обговорили досягнення району за три роки

У середу, п’ятого грудня, відбулося засідання Коломийської районної Ради регіонального розвитку.

Читайте також: В голови Івано-Франківської ОДА з'явилися нові заступники (ОНОВЛЕНО)

В заході взяли участь перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, Коломийський міський голова Ігор Слюзар, депутати районної ради, сільські, селищні голови, представники об’єднаних територіальних громад, духовенство, освітяни, медики, представники бізнесу, громадські діячі.

Учасники заходу підбили підсумки роботи за останні чотири роки, а також визначено перспективи розвитку Коломийщини  до 2021 року у провідних сферах життєдіяльності – економіка, медицина, культура, освіта.

Підсумовуючи досягнення району за 2015-2018 роки, голова райдержадміністрації Любомир Глушков проінформував, що впродовж останніх років виконання дохідної частини місцевих бюджетів забезпечено більше, як на 100 відсотків. Субвенції і дотації з державного  бюджету складають більш, як 600 млн.грн., з них левова частка належить субвенціям соціального характеру.

Починаючи з 2015 року для розвитку медичних закладів проведено ряд капітальних ремонтів, зокрема в урології, ЛОР-відділенні, психоневрологічному відділенні, пологовому будинку Коломийської ЦРЛ, у приймальному відділенні Коломийської дитячої лікарні. Відкрито поліклініку в м.Коломиї. Придбано  медичного обладнання на загальну суму 60,0 млн.грн. Здійснено капітальний ремонт  амбулаторій і ФАПів у 10 селах: Коршів, Лісний Хлібичин, Ковалівка, Товмачик, Струпків, Спас, Виноград, Скопівка, Жукотин, Ліски.

Успішно запрацювала «Нова українська школа», оснащена новими меблями, партами, комп’ютерною технікою, інтерактивними дошками, дидактичними матеріалами. З різних джерел фінансування освоєно 3,1 млн.грн.

Організовано роботу інклюзивно-ресурсного центру, який планово охоплює 60 дітей із особливими освітніми потребами.

Відкрито дошкільні навчальні заклади в селах Рунгури, П’ядики, Шепарівці, Великий Ключів, Виноград, загалом освоєно 7,0 млн.грн.

Відкрито 9 футбольних полів зі штучним покриттям:  с.Матеївці, с.Дебеславці, с.Пилипи, с.Ковалівка, с.М.Кам’янка, с.Підгайчики, с.Коршів, с.Раківчик, смт.Отинія.

У 2015-2018 роках на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району виділено та освоєно з усіх джерел фінансування  більше 5,0 млн.грн. Комп’ютеризовано 22 бібліотеки району.

У 2018 році за співфінансуванням районного та сільських бюджетів проведено ремонти доріг у 18 населених пунктах району. Відремонтовано дорогу Івано-Франківськ-Чернівці. Проведено ремонти доріг Коломия-Гвіздець, Коломия-В.Камянка.

За рахунок Проекту  ПРООН реалізовано 16 мікропроектів в галузі енергозбереження, енергоефективності та розвитку медицини на засадах співфінансування на загальну вартість 2,9 млн.грн. Реалізовано Швейцарсько-Український проект DESPRO. З метою покращення інвестиційного іміджу району виготовлено фільм, проморолик та інші презентаційні матеріали.

Протягом звітного періоду за бюджетні кошти для соціально-незахищених пільгових категорій дітей району придбано 5 квартир на загальну суму майже 2,0 млн.грн. (в тому числі з районного бюджету – 854,0 тис.грн.).

Щорічно надається допомога родинам загиблих учасників антитерористичної операції. Упродовж 2015-2018 років надано матеріальну допомогу на придбання матеріальних цінностей для потреб трьох військових частин на загальну суму 371,5 тис.грн.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка відзначила вагомі здобутки району: успішність проведення реформи децентралізації, розвиток економіки, якісне надання послуг населенню, успішне впровадження освітньої та медичної реформи. Також  вона подякувала керівництву району та депутатам всіх рівнів за злагоджену та плідну співпрацю.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry