Відставка Яценюка та новий Кабмін – це олігархічний переворот: лідер обласної “Батьківщини”

Автор: Турій Роман

19 Apr, 2016 10:16

Поділитись публікацією
Відставка Яценюка та новий Кабмін – це олігархічний переворот: лідер обласної “Батьківщини”

Відставка уряду Яценюка та призначення нового Кабінету Міністрів України це – олігархічний переворот в Україні.

Читайте також: Шлемко запевнив, що про його відхід з парламенту не знала навіть Тимошенко, а Дубіль ще не відмовився йти на мажоритарку

Таку думку на брифінгу, проведеному в понеділок, висловив народний депутат України чотирьох скликань, голова Івано-Франківської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Дмитро Шлемко.

“З великим апломбом, гордо піднятою головою, під вигуки “однокласників” – “молодець”, вже екс-прем’єр Арсеній Яценюк покидав парламентську залу з думкою: “Що далі, колись сюди вернуся, чи це вже назовсім?” Відповідь на це питання дасть український виборець на дострокових парламентських виборах, яких так патологічно боїться як “Блок Петра Порошенка “Солідарність” так і “Народний фронт”. І не даремно, бо не “Опозиційний блок” отримає більшість у новій Верховній Раді України, це 9-10%, як засвідчує нинішня соціологія, а більшість народних депутатів для можливого формування коаліції отримають “Батьківщина”, “Самопоміч”, команда Саакашвілі, а також прохідні “Свобода”, “Громадянська позиція” Гриценка, частина БПП “Солідарність””, – цитує Дмитра Шлемка прес-служба Івано-Франківського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами політика абсолютна більшість українців, політиків, вважають, що сформована так звана “коаліція на двох” та призначений з грубим порушенням чинного законодавства та Конституції уряд Гройсмана не врегулюють політичну кризу, а лише розтягнуть її у часі та істотно поглиблять. Це, в свою чергу, погіршить і без того катастрофічну ситуацію в соціально-економічній сфері України, яку довела попередня урядова команда.

“Для того щоб вивести країну з кризи потрібно побороти тотальну корупцію у вищих ешелонах влади, хаос у державі, знизити непосильні для народу комунальні тарифи, підвищити пенсії, стипендії, заробітну плату та інші соціальні стандарти, стабілізувати гривню, вирішити питання справедливої приватизації, оголосити війну олігархічним кланам, і в першу чергу своїм друзям, позбутися непрофесійних керівників на всіх управлінських рівнях, продовжити добровільне об’єднання громад, пришвидшено провести реформи, які дадуть відчутний результат для поліпшення життя простих українців. Однак, ця “нова” команда урядовців не здатна боротися з тим, що більшість з них і самі породили, тому перезавантаження влади – вимога часу”, – підсумував Дмитро Шлемко.

Теги: