Відверто про війну: учні 25 школи зустрілися з бійцем батальйону “СІЧ” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Лют, 2015 19:01

Поділитись публікацією
Відверто про війну: учні 25 школи зустрілися з бійцем батальйону “СІЧ” (ФОТО)

Правда про війну із перших уст. Її івано-франківським школярам розповідав боєць батальйону “Січ” Віталій із псевдо “Орій”.

Читайте також: Від Сільпо по Набережній у центр: мерія анонсує новий автобусний маршрут

Захисник, родом з Прилук, приїхав на запрошення своїх побратимів до Івано-Франківська із села Піски. Каже – позитивних новин із передової привіз не багато. Але гірка правда у рази краща за інформаційну брехню, яку нині охоче розповсюджують російські ЗМІ.

“Люди думають, що війна далеко, і їх не торкнеться. Але Росія так не зупиниться. Мирні плани нам тільки на шкоду. З кожним “мирним” планом ми втрачаємо більше і більше територій. До речі в Донецьку, Луганську там тільки російські канали, подивишся півгодини і сам починаєш вірити у те, тому ми повинні все це розказувати.“, – каже Орій.

Кожне слово із оповідей бійця учні ловили буквально затамувавши подих. Тож не приховували радості від знайомства. Мовляв, пишаються захисниками України та вдячні усім воякам за спокій у їхніх домівках.

“Я дуже рада, що живу у мирному місті, яке не бомблять, кожен учень вдячний кожному бійцеві і герою особисто за захист країни”, – каже учениця ЗОШ №25 Христина Бойчук.

“Ми бачимо які вони хоробрі, і також хочемо захищати свою країну. У всій Західній Україні прокидається патріотизм”, – додає учень ЗОШ №25 Роман Гуйтин.

У тому, що діти мають знати своїх Героїв, переконаний і товариш бійця – ініціатор зустрічі, народний депутат Верховної Ради VII скликання Руслан Марцінків.

“Сьогодні важливо передати ту інформацію,ту атмосферу з АТО. Дуже важливо шанувати цих людей. І треба ще раз наголосили – своя свобода і незалежність виборюється зі зброєю у руках. Тож діти мають відчувати, що героїчний чин в Україні не перевівся”, – каже Марцінків.

До слова, у рядах захисників України нині близько тисячі “свободівців” – у спеціальних, чи добровольчих батальйонах. А нещодавно проходити вишкіл разом з іншими мобілізованими вирушли і троє депутатів міської ради від цієї політсили.