Відвідавши концерт, іванофранківці долучилися до допомоги Добровольчому Українському Корпусу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

07 Dec, 2014 14:10

Поділитись публікацією
Відвідавши концерт, іванофранківці долучилися до допомоги Добровольчому Українському Корпусу (ФОТО)

6 грудня в Івано-Франківську відбувся масштабний концерт Тараса Житинського, який після багатьох років перебування за кордоном повернувся на Україну.

Читайте також: На Різдво до Франківська запрошують кілька сотень осіб з усієї України (ФОТО)

Всі зібрані кошти передадуть на добровольчий український батальйон «Правого сектору», що нині перебуває на сході країни, інформує “Галицький кореспондент“.

Захід відбувався в приміщенні «Арена-центру». В холі можна було почастувати гарячі напої та канапки, придбати сувеніри та вироби ручної роботи. Як розповіла волонтер, член громадської організації Наталія Медвідь, всі виручені кошти волонтери передадуть на потреби добровольчого батальйону, родинам загиблих бійців та пораненим ДУКу.

Ціна квитків була від 60 до 120 гривень. Попри доволі високу вартість, в залі зібралося чимало людей. Захід розпочали з богослужіння, привітали військових зі святом, згадали імена загиблих та поранених. А далі Тарас Житинський, разом з Живосилом Лютим, виконували українські пісні. Сольний виступ тривав понад годину, після чого на сцену вийшли музиканти, захід продовжився в їхньому супроводі.