Відвідавши прикарпатський туберкульозний санаторій, заступник Міністра МОЗ жахнувся

Автор: Борис Марія

17 Січ, 2016 14:02

Поділитись публікацією
Відвідавши прикарпатський туберкульозний санаторій, заступник Міністра МОЗ жахнувся

16 січня Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Василишин відвідав обласний туберкульозний санаторій “Прикарпатський” у Яремче, який підпорядковується Міністерству.

Читайте також: Чотири молоді вчені франківського вишу отримуватимуть стипендію Кабміну

Про це він повідомив під час  робочої наради із головним медиком Прикарпаття Мироном Матейком, ректором Івано-Франківського медуніверситету Миколою Рожком, представником обласної комісії із питань охорони здоров’я Манолієм Піцуряком, заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком та головними лікарями Прикарпаття, інформує ГК.

«Я сьогодні приїхав в Яремче в туберкульозний  і жахнувся. Снігу там нападало більше, ніж тут і його навіть ніхто не думає чистити – це при тому, що в них є свої двірники.  Ми йдемо по тому снігу, понамочували свої дорогі мешти, снігу поналазило в шкарпетки, а головного лікаря не було і так його й не дочекалися», – обурився Роман Василишин.

Крім того, він зазначив, що його не пустили в харчоблок, де їдять діти.

«Переді мною стала бабуся груддю вперед і не пускала в харчоблок. Я все знаю, що там твориться, але це ж наші діти… Передайте там “Привіт”, бо я навіть не дочекався цього лікаря. Царі там собі, ніхто там не має контролю…», – підсумував Василишин.

 

Теги: