Відзначили найкращих прикарпатських вчителів “Захисту України” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

29 Dec, 2021 15:12

Відзначили найкращих прикарпатських вчителів “Захисту України” (ФОТО)

28 грудня в Івано-Франківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки підбили підсумки діяльності територіальних центрів області у 2021 навчальному році.

На початку заходу військовий комісар Івано-Франківського ОТЦК та СП полковник Володимир Ярмошук нагородив найкращих викладачів предмету «Захист України» навчальних закладів Івано-Франківської області.

Нагородами, відзнаками та грамотами від оперативного командування «Захід» та Івано-Франківського ОТЦК та СП були заохочені Валерій Гумінський – викладач Сваричівського ліцею, Едуард РИБАК – викладач Рожнятівського ліцею ім. Погрибенника, Дмитро Лосюк – викладач Яворівського ліцею «Гуцульщина», Юрій Симчич – викладач Середньоберезівського ліцею, Василь Сендецький – викладач Тисменицького ліцею.

Підсумовуючи стан виконання завдань в поточному році, полковник Володимир Ярмошук зазначив, що спільними зусиллями та активною взаємодією органів державної влади, місцевого самоврядування та територіальних центрів комплектування області вдалося успішно виконати поставлені завдання. За підсумками року Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки другий рік поспіль займає перше місце серед обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оперативного командування «Захід».

В ході проведення підсумків наголошені проблемні питання, які потребують більше уваги та зусиль, визначені пріоритетні завдання діяльності територіальних центрів комплектування області на 2022 рік, інформує “Галка” з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

За підсумками службової діяльності, успішне виконання завдань військовослужбовці територіальних центрів комплектування та підрозділів територіальної оборони області були відзначені нагородами та відзнаками, вручені чергові військові звання.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry