Виграли тендери і не роблять роботи. На Закарпатті погрожують розірвати договори з ПБС

Автор: Застава Максим

12 Sep, 2018 11:41

Поділитись публікацією
Виграли тендери і не роблять роботи. На Закарпатті погрожують розірвати договори з ПБС

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму персональному сайті звернувся до автодорожньої компанії ТОВ «ПБС» із вимогою виконати взяті на себе зобов’язання по ремонту доріг на Закарпатті.

Читайте також: На дорозі Мукачево — Львів у Делятині триває капремонт мосту (ФОТО)

“ТОВ «ПБС» виграло тендери на ремонт шести доріг у чотирьох районах Закарпаття (список додається), однак досі не приступило до робіт. До нас постійно звертаються місцеві мешканці з претензіями щодо розбитих доріг, на які виділені кошти і вже проведені тендери, а ми не маємо жодних повноважень змусити підрядника почати роботи. Тому офіційно попереджую керівництво ТОВ «ПБС», що якщо компанія протягом тижня не почне ремонт, тендери будуть скасовані у відповідності до Господарського кодексу України”, – пише Москаль.

Мова йде про дороги місцевого значення:
С-07-03-08 Матійово – Шаланки;
С-07-03-12 Широке – Букове;
С-07-03-04 Королево – Горбки;
С-07-05-03 Брід – Чорний Потік – Загаття;
С-07-10-11 Керецьки – Березники;
С-07-13-06 Данилово – Олександрівка.

У прес-службі ПБСу кажуть, пан Геннадій Москаль передчасно хвилюється.

У фірмі пояснюють, тендер на ці дороги відбувся лише нещодавно. Із замовником ще навіть не підписані всі договори по ремонту доріг. Зокрема, мова йде про Королево – Горбки (0+000-6+000) та Брід-Чорний Потік – Загаття (0+000 – 15+200) – договір із замовником ще не заключений. Щодо інших доріг, лише 4 вересня 2018 року підписана угода про ремонт Матієво – Шаланки (км 0+000 – 12+900) та Широке – Букове (км 0+000 – 5+800). Договір про початок робіт на дорозі Керецьки – Березники замовник підписав з “ПБС” 20 серпня.

“Підписавши відповідні угоди «ПБС» готується до виконання робіт. Та передчасно приступати до ремонту, не маючи на це всіх дозвільних документів, а зокрема ордеру про початок робіт ми не можемо, це є незаконно. Як тільки ми отримаємо всі документи, одразу ж почнемо ремонтувати вказані дороги”, – кажуть дорожники.

У компанії також зазначили, виділених замовником коштів вистачить лише, щоб відремонтувати по кількасот метрів покриття на кожному об’єкті.

Нагадаємо, у липні губернатор Закарпатської ОДА звинуватив «ПБС» у тому, що фірма зволікає із ремонтом доріг Ясіня – Чорна Тиса, Берегово – Бадалово – Вари – Боржава та інших.