Війна показує істинне лице кожного, – голос соцмереж про скандал навколо будівництва житла для переселенців

Автор: Застава Максим

29 Кві, 2022 11:39

Поділитись публікацією
Війна показує істинне лице кожного, – голос соцмереж про скандал навколо будівництва житла для переселенців

В Івано-Франківській громаді виділили 10 га земельної ділянки у Чернієві для будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб. Однак через протести з боку чернієвців Марцінків пообіцяв відшукати землю де інде. 

“Не переживайте, ми дослуховуємося до будь-якої думки, рішення того чи іншого населеного пункту”, – запевнив міський голова Івано-Франківська, який днями без жодного обговорення та думки мешканців міста перейменував кількадесят вулиць.

“Галка” послухала думку соцмереж з цього приводу. 

Vova Omom
як кошти – мільйони гривень платників податків міста, приміром на незрозумілу футбольну команду Грейди, так вони – За. В іншому чомусь – проти. При цьому варто нагадати крадію курей, про приєднання тих сіл до міста ніхто не питався у городян.
Наталя Кальваровська
Та про яке житло може йти мова , тільки після перемоги. Зараз всі кошти нашим ЗСУ і на амуніцію хлопців без броніків на війну. Біженці можуть чекати, бо і воювати не хочуть.
Іванна Дранчук
Вибачте, але у нас є сім’ї військових, які пів життя прожили в гуртожитках і чекають в черзі хоч на якесь житло… А тут відразу квартири( розумію, що людей треба тимчасово прихистити, чому для цього не можна використати дитячі санаторії і табори, які зараз, практично, не використовують
Михайло Труфан
треба будувати квартири для тих, хто зі зброєю в руках захищав Україну і для їхніх сімей. Біженців треба “просити” не забувати, що більшість з них 30-ть років свідомо обирали “руський мир” . Через, що путлєр і напав.
Mykola Andrusiak
Люди ви самі своїх рішили гнобити. Це жах. Європа дає кошти для будівництва житла для тих хто його втратив. Не для тих у кого його не було а для того хто втратив
Так що шановні будьте розумними людьми
Mariana Savchuk
При всій моїй повазі до переселенців… щиро їм співчуваю!!!! Це дуже страшно і сумно! АЛЕ! Особисто я теж була б проти, бо пройдуть роки і вони покличуть рускій мір на нашу землю! А я хочу, щоб моя дитина жила на своїй землі у вільній Україні💙💛
Da Na Da Na
Не можна так категорично, ви не знаєте, як бумеранг повернеться … Україна одна і люди в ній також…. Сумно ..
Oleh Kutsii
таке враження що більшість коментаторів тупі жлоби і заздрісні дебіли 😡
Shustov Vasyl
Вчора сказав будем будувати, сьогодні не будем. У мера 10 заступників які не можуть вивчити питання, а потім говорити. Потрібен результат, який завод переїхав крім виробництва БДСМ в Івано-Франківськ, де будем житло будувати для потребуючих, а то мер запускає фейки , а потім сам їх спростовує.
Nadiya Rebrista
Не пам’ятаю, щоб в громади питали про забудови в місті. Напевно, це якраз для переселенців набудували.
Тамара Якимів
А з яких це пір Марцінків з приводу забудов став громади слухати😉,дивина.А може ласу ділянку під забудову краще віддати не тим хто буде освоювати європейські гроші,там же ш не хапнеш,а по старій схемі піти.То може,товариство, чернієвська громада і не проти😉😁
Вікторія Царук
Он скільки недобудовано будівництв пана Мельника на Вовчинецькій скільки і ще багато де є.Пан Мельник уже давно у бігах по європі от і беріть конфіскуйте на благо міста і добудовуйте і заодно віддасте тим сім’ям які вложили свої гроші і залишилися ніжчим а остальне,що залишиться людям що приїхали і залишилися без житла)))!
Ірина Сапіжак
Як так може Марцінків спочатку винести рішення міської ради що вжє виділили 10 г землі на будівництво квартир для переселенців в Чернііві і не спитавши згоди у громади Чернііва?
Юлія Майорнікова-Манявська
Читаю коментарі і чесно в шоці… Люди, ви ходите до церкви, б’єте поклони, а тут жахіття говорите!!Люди залишились без житла, без нічого в один момент!!! Поставьте себе на їх місце, все що ви на протязі життя мали рухнуло в одну мить!!!
Василь Гладун
Війна показує істинне лице кожного…… . Не сформувалось , на жаль , у нас ще належного громадянського суспільства , з європейськими і християнськими цінностями. Одна справа вигукувати на мітингах лозунги “схід та захід – разом!” , “Україна – єдина!” , а зовсім інша – їх практична реалізація у житті , особливо у такий важкий і відповідальний час. Прикро , соромно і сумно…