Викладача училища спіймала на хабарі у 600 гривень

Автор: Турій Роман

28 Jun, 2014 10:30

Поділитись публікацією
Викладача училища спіймала на хабарі у 600 гривень

Викладач зажадав від студентів, певну суму коштів за те, що вони успішно складуть іспит з предмету, який він викладав протягом навчального року.

Майстра виробничого навчання одного із вищих професійних училищ, що в Калуші притягують до кримінальної відповідальності за отримання неправомірної вигоди. Зрештою, працівники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області спіймали чоловіка «на гарячому», коли той отримав те, що вимагав. Йдеться про хабар у розмірі 600 гривень. Саме такою сумою оперував викладач, коли двоє студентів, так би мовити, розплатились за успішні відмітки в заліковій книжці.

На сьогодні за цим фактом відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Також досудове слідство з’ясовує, настільки часто чоловік вдавався до подібної «практики», оцінюючи знання студентів в кількасот гривень.

Прикро константувати, але окремі випадки свідчать про те, що існують викладачі, які розглядають свою посаду, як засіб для власного збагачення. Їх, мабуть, менш за все цікавлять знання молодих людей. Створивши певні умови, коли студент не може одразу скласти іспит чи залік, зухвальці намагаються використати цю ситуацію задля власної вигоди. Словом, якщо не маєш знань – плати. Звісно, не у державну казну, а в їхню власну кишеню. На щастя, не всі громадяни готові миритися з таким явищем і звертаються за допомогою до правоохоронців.