Викладачі франківського медуніверситету простажувалися у Польщі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Вер, 2019 08:48

Викладачі франківського медуніверситету простажувалися у Польщі (ФОТО)

Днями з польського міста Ополе до Івано-Франківська повернулась група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету. Там проходило стажування на базі місцевої Вищої медичної школи.

Подія відбулась в рамках договору про співробітництво між двома навчальними закладами, його організував відділ міжнародних зв’язків ІФНМУ. Загалом стажування тривало 16-20 вересня.

«В рамках проекту проходили зустрічі та презентації факультетів фізіотерапії, косметології, медсестринства та дієтології. Також ми мали змогу виконати ряд практичних навичок в симуляційному центрі Вищої медичної школи», — розповідає учасник стажування доцент Руслан Козовий.

Окрім основної програми відбулась ознайомча екскурсія в клініку з надання допомоги при психологічних проблемах харчування (булімії, анорексії). В рамках культурної програми іванофранківці відвідали місцевий музей музики. По завершенню стажування всі учасники отримали сертифікат міжнародного взірця.

Це вже далеко не перший результат співпраці двох медичних вишів. Минулого року в рамках програми ERASMUS+ франківські викладачі також мали стажування в Ополе, крім того дві студентки медичного коледжу ІФНМУ Тетяна Данчук та Софія Іванців за цією ж програмою по пів року навчалися в Ополе.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...