Викладачка франківського вишу простажувалася в Ізраїлі (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

29 Жов, 2019 12:13

Викладачка франківського вишу простажувалася в Ізраїлі (ФОТО)

Доцентка кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету Віра Сем’янчук пройшла спеціалізоване стажування з педіатрії в медичному багатопрофільному центрі Галілеї (Ізраїль).

Читайте також: ГУК каже, що іванофранківців не обманювали

Як розповідає франківська науковиця, педіатрична служба клініки включає приймальний покій, стаціонарне відділення, реанімаційне відділення, неонатологію. Цікаво, що всі лікарі-педіатри щодня ротуються у кожному з цих відділень.

В цьому ж госпіталі проводять хірургічні та травматологічні операції для дітей. Швидкість та якість обстежень тримаються на високому рівні завдяки сучасному обладнанню та чіткій роботі медиків, які працюють за американськими протоколами лікування. Діагностика та лікування пацієнтів покривається страховими компаніями та включає усі необхідні маніпуляції.

За словами Віри Сем’янчук, стажування дозволило отримати цінний досвід надання допомоги дітям, тактику лікування при різній патології та організації роботи клініки. Вона відзначає доброзичливість та відкритість ізраїльських колег, які охоче ділилися своїм досвідом та знаннями.

Джерело: офіційний сайт ІФНМУ

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...