Викладачка франківського вишу виборола понад 10 медалей на чемпіонатах України та області з веслування (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

02 Вер, 2020 19:08

Цього літа викладачка ІФНМУ Наталія Жилюк виборола цілу низку нагород на чемпіонатах області та України з веслування на байдарках і каное, а також на човнах “дракон”.

Через світову пандемію більшість європейських та світових спортивних змагань скасували. Натомість на національному рівні турніри проводяться без глядачів і з дотриманням суворих протиепідемічних заходів. Таким чином спортсмени можуть хоч якось тримати змагальну форму, а національна федерація — продовжувати розвиток свого виду спорту.

На відкритих обласних змаганнях з веслування у Херсоні в запливах на каное Наталія Жилюк виборола три перших місця на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківського національного медичного університету.

На цьогорічному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное не відбувалося відбору на міжнародні змагання, адже їх відмінили, але найкращі спортсмени отримали місця у збірній України. Наталія Жилюк на каное у класі “мікс” здобула третє місце і підтвердила свій статус членкині національної команди.

Також нещодавно в Києві відбулися змагання Чемпіонату України серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів з веслування на човнах “дракон”. Наталія Жилюк здобула цілу низку нагород у складі команди Київської області.

Учасниками цих змагань стали спортсмени 11 регіонів (17 команд), які боролися за нагороди на дистанціях 200, 500 та 2 000 метрів. Команда Київської області виборола шість нагород серед дорослих D-12, та ще три нагороди на Кубку федерації у класі мікс D-22.

“Змагання на драгонботах дарують неймовірні відчуття, — ділиться враженнями Наталія Жилюк. — Усі 10, або й 20 людей у човні мають працювати веслами дуже швидко, але в чіткому й однаковому ритмі, тримати темп. Така командна взаємодія дає чудові емоції і враження”.

Разом зі збірною Наталія Жилюк готуватиметься до міжнародних змагань наступного року.