Виконавці, які зачитали лист “Скрябіна” до Президента, зустрілися з Порошенком (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

23 Лип, 2015 11:05

Виконавці, які зачитали лист “Скрябіна” до Президента, зустрілися з Порошенком (ФОТОФАКТ)

Валерій Харчишин разом з іншими музикантами зустрівся з президентом України Петром Порошенком. Про це  сам музикант написав на своїй Facebook-сторінці.

“На зустрічі з паном Президентом я зламав олівець. Посміялись. Запитав чи не сидів на моєму місці “легітимний”? … Ми поділили олівець на двох, на пам’ять про зустріч і про те, що комунікація з народом не на вищому рівні”, – написав музикант.

Як зазначив фронтмен “Другої ріки”, дізнався багато нового. Яка була мета зустрічі та інші подробиці не уточняються.

“Я хочу вірити і маю надію на чесність у обіцянках і відвертість у словах президента. Дякую, хоча б за те, що намагається бути в курсі того, чим народ живе. І попри прохання колег не робити цього, таки зустрівся з нами. Я розумію, що позитивно піднесений після зустрічі, тепер “справжніпатріоти” “всепропальщики та насзрадильщики” сміливо можуть записати мене у “порохоботи” чи у продажного музиканта, але якщо/коли моя ейфорія та надія на краще, не дай Боже, розвіється, і я відчую себе обдуреним когутом, я перший вибачусь перед вами за ці слова і звернуся до президента, але вже з іншим текстом”, – додав він.

Нагадаємо, лист до президентів зачитали – Валерій Харчишин, Сергій Кузін, Віктор Бронюк, Соня Сотник, Мирослав Кувалдін, Юрій Тира.

лист до Президента

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...