Виконком не зміг змінити тарифи на вивіз сміття. Перевізники погрожують зупинитися (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

12 Бер, 2015 18:31

Поділитись публікацією
Виконком не зміг змінити тарифи на вивіз сміття. Перевізники погрожують зупинитися (ВІДЕО)

Міський виконавчий комітет 12 березня не зміг розглянути блок питань, які мають на меті здорожчати вартість вивозу сміття з Івано-Франківська.

Читайте також: Виконком розглядає нові тарифи на сміття

Члени МВК не могли дійти згоди в питанні вартості захоронення відходів на міському сміттєзвалищі. Нині кожен іванофранківець платить за це 68 копійок. Виконкому запропонували збільшити цей тариф до 1 гривні 30 копійок.

Оскільки у МВК виникли сумніви, чи здорожчання оздоровить комунальне підприємство “Полігон”, який опікується сміттєзвалищем, його члени вирішили відкласти розгляд цього питання до вівторка.

Таке рішення обурило приватних перевізників сміття, які чекали розгляду наступного питання. Вони також хотіли, аби їхні послуги для іванофранківців здорожчали майже у два рази. Директор АТП-0928 Максим Василечко каже, що з таким підходом виконкому, перевізники також можуть зробити “перерву” у вивозі сміття з міста.

“Ну а нам тоже перерву зробити до вівторка? Ми тариф ще у вересні подали – нас переносять і переносять – нам тоже зупинитись, чи як?”, – запитав Василечко.

 Василечко нагадав – перевізникам громадського транспорту піднімають тариф, як тільки вони “гавкнуть”, а на те, що в час кризи з міста щодня вивозять по 700 кубів сміття, ніхто не зважає.

Теги: