Виконком проситиме міськраду, аби з балансу ЄРЦ зняли усі багатоквартирні будинки

Автор: Турій Роман

10 Гру, 2015 15:50

Виконком проситиме міськраду, аби з балансу ЄРЦ зняли усі багатоквартирні будинки

Міський виконавчий комітет на засіданні 10 грудня скерував на розгляд сесії міської ради питання про “Посилення конкурентноспроможності на ринку комунальних послуг в Івано-Франківську”.

Читайте також: Фактчек від Галки: Платити за вакцинацію це ноу-хау Зеленського і Марцінківа? Хто і що отримає за укол?

Згідно цього рішення, з балансу ЄРЦ знімають усі багатоквартирні будинки міста.

“Це не означає, що підприємство знімає з себе зобов’язання, адже є договірні стосунки. А баланс – це 2 мільярди гривень, які начебто вартують ці будинки”, – заспокоїв присутніх секретар Наглядової ради ЄРЦ Вадим Войтик.

Також виконком прийняв рішення про перетворення КП “Єдиний розрахунковий центр” на “Муніципальну інвестиційну управляючу компанію”.

Головний комунальник міста Михайло Смушак повідомив, що тепер ЄРЦ стане класичною управляючою компанією. А мешканці багатоквартирних будинків отримують собі свої доми на баланс, і стануть їх повноправними власниками.

Мер Франківська Руслан Марцінків наголосив, що він вітає таке рішення – аби мешканці могли повноцінно розпоряджатися будинками і обирати різних надавачів послуг.

“Влада ніяк не кине житловий фонд, і буде сприяти створенню ОСББ і інших об’єднань. Але чим більша буде конкуренція, тим кращий буде житловий фонд в місті”, – сказав Марцінків.

За ці два проекти рішень виконком проголосував одноголосно. Тепер їх розгляне міська рада.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...