Виконком схвалив перейменування “недекомунізованої” вулиці

Автор: Костинюк Олександр

19 Apr, 2018 15:06

Виконком схвалив перейменування “недекомунізованої” вулиці

19 квітня на засіданні міськвиконкому учасники вирішили внести на розгляд сесії міської ради проект рішення “Про перейменування вулиці Островського” іменем Олександра Олеся, інформує “Галка”.

Читайте також: Так не може бути: Аваков зізнався, що пішов у відставку через довибори на Прикарпатті (ВІДЕО)

Розглянувши звернення Івано-Франківського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, керуючись Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 20 січня 2017 року №367-9 «Про затвердження Порядку найменування та перейменування об’єктів благоустрою в Івано-Франківську та Порядку спорудження пам’ятників, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок у м. Івано-Франківську» та враховуючи рішення відкритого громадського обговорення від 04 квітня 2018 року, міська рада вирішила перейменувати вулицю Островського іменем Олександра Олеся – українського письменника, поета, драматурга.

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою повинен забезпечити встановлення аншлагів назви вулиці, а управління транспорту та зв’язку впорядкувати транспортну схему, враховуючи перейменування вулиці.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини встановить інформаційну дошку на вулиці Олександра Олеся, приурочивши її відкриття 140-річчю з дня народження письменника.

КП «Міська ритуальна служба» має забезпечити її підтримання в належному стані після встановлення.

Рішення про перейменування вулиці опублікують у газеті «Західний кур’єр» та розмістять на офіційному сайті міської ради.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry