«Використовуємо всі можливості допомогти нашим військовим» – Руслан Савчук про волонтерство та підтримку бійців

Автор: Єва Жасминова

13 May, 2022 19:29

 «Використовуємо всі можливості допомогти нашим військовим» – Руслан Савчук про волонтерство та підтримку бійців

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області та генеральний директор обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Руслан Савчук розповів Галці, як спеціалісти центру допомагають захисникам України.

За його словами, колектив центру чималий – 500 людей. Зараз працівники хочуть зібрати кошти на покупку другого автомобіля для потреб військових. Раніше вже придбали та передали Нацгвардії позашляховик.

«Ми можемо собі дозволити зібрати ту суму коштів, яка потрібна на автомобіль чи тепловізор і це абсолютно не буде фінансовим тягарем для наших людей. Адже зараз будь-яка допомога – є надзвичайно важлива для наших військових.

І я і кожен працівник мого колективу не стоїмо осторонь проблем, які є в нашій державі, ми активно допомагаємо, займаючись волонтерством.

«Особливо приємно, що ми з власної ініціативи серед своїх працівників зібрали чималу суму коштів і офіційно придбали автомобіль – повнопривідний джип, який передали нашій Національній гвардії і цей джип вже на сьогодні виконує завдання, які потрібні для захисту нашої держави», – каже Руслан Савчук.

Автомобіль – це не єдина мета, адже колектив обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ вже передав тепловізор бійцям, медикаменти та одяг.

«До мене звернувся військовий, який перебуває на передовій, і попросив організувати для нього та його побратимів тепловізор. Я звернувся у благодійний фонд з проханням допомогти цьому військовому та його колегам  і буквально за 4 дні цей тепловізор був у мене. І сьогодні, згідно акту прийому- передачі, через ту військову частину, де цей військовий перебуває, передаю цей тепловізор для наших бійців. Я сподіваюся, що він принесе користь і допоможе виявити тих агресорів, які можуть спричинити ще більше зла, ніж вони роблять зараз», – розповідає Савчук.

«Також було отримано допомогу з-за кордону, яку, в перші дні війни ми передали через благодііний фонд у Харківську та Сумську область. Це були і турнікети і каремати і термобілизна для військових та багато інших необхідних речей.

Окремо була ще допомога – це кейси з медикаментами: противірусні препарати, знеболюючі… Також в чималому об’ємі ми офіційно передавали одяг, як чоловічий так і жіночий. Якщо відверто то я особливо не маю намір займатися піаром… Не на часі!!!

ДОБРІ СПРАВИ НЕОБХІДНО РОБИТИ ЩИРО І ТИХО!

 Ми не проводимо тут індивідуальний збір речей чи чогось іншого! Все, що офіційно прийшло – з чітким переліком що там є, так воно і йде туди де цього люди потребують».

Вірю у нашу швидку перемогу!

Слава Збройним силам України!

Слава кожному українцю!

Слава Україні!!!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry