Віктор Анушкевичус: «Я вважаю, що зберіг довіру своїх виборців»

Автор: Вадим Войтик

11 Jun, 2014 15:44

Поділитись публікацією
Віктор Анушкевичус: «Я вважаю, що зберіг довіру своїх виборців»

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус не вважає друге місце, яке він посів на недавніх парламентських виборах, програшем. Про це міський голова заявив у ексклюзивному інтерв’ю виданню www.galka.if.ua.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: Економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок

«Друге місце – це не перше, я з цим абсолютно погоджуюсь. А якщо говорити про програш, то я би не називав це саме так. Певний попередній аналіз виборчої кампанії ми вже здійснили. Результати не є такими поганими. На виборах 2010 року, коли я повторно балотувався на посаду міського голови, за мене проголосувало трохи більше 24 тисяч виборців і це притому, що мій опонент протягом чотирьох років цілеспрямовано працював проти мене», – наголосив Віктор Анушкевичус.

При цьому мер підкреслив, що на цих проміжних виборах до Верховної Ради в умовах, коли всі інші кандидати акцентували свою увагу на критиці його особи та його діяльності, за Анушкевичуса віддали свої голоси близько 30 тисяч виборців.

«Тому я вважаю, що зберіг довіру своїх виборців. Головне, що я не зрадив своїм принципам, вів кампанію чесно, прозоро, не поливав брудом своїх опонентів, не використовував чорного піару і принципово «не посипав вулиці нашого міста гречкою», – підкреслив міський голова.