Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

Автор: Турій Роман

21 Вер, 2015 09:32

Поділитись публікацією
Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

В ході ексклюзивного інтерв’ю “Галці” мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус пригадав і дав оцінку співпраці з головами Івано-Франківської облдержадміністрації за понад 9 років роботи.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: Економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок

В спогадах очільник міста не згадав про співпрацю з Василем Чудновим та Олегом Гончаруком. Водночас найбільш розчарованим був при згадці про губернаторство Миколи Палійчука.

– Я коли прийшов, головою ОДА був Роман Ткач — не було фактично сварок, розбіжностей.

Хоча коли був президент Ющенко, я йому це і сам казав в плані фінансовому, коли Ющенко мене питав під кінець каденції, «що будемо робити, пане голово?», я йому сказав «треба було запитати це три роки назад».

Тому мали дуже велику надію, коли Палійчук став головою ОДА, наш колега, з місцевого самоврядування, але насправді толку не було ніякого. Ми сподівалися на нормальні ресурси, що Ющенко через голову ОДА віддячить Івано-Франківську за Помаранчеву революцію, але майже нуль.

Потім Янукович, Вишиванюк — жорсткий керівник, з ним непросто, але знаходили спільну мову. Йому давали конкретні вказівки, а він злостився, казав — «ви одною рукою просите, а другою щось накручуєте» заявами і зверненнями…

Після Майдану Троценко — дуже важкий період керував. Це трохи і я йому помагав, навіть деякі конфліктні питання вирішував. Але співпраця була, як і зараз з нинішнім головою ОДА. Хоча є розбіжності у поглядах — він відповідає за цілу область. А його рвуть райони і міста. З іншого боку — абсолютна більшість облради і з ОДА всі майже живуть в Івано-Франківську, тому помагайте. Тому тут треба знайти «золоту середину». До речі щодо перших кроків на ремонту Набережної, то перші кроки серйозні були зроблені Троценком. 10 мільйонів з міського і 15 з обласного. Тому тут я дякую Андрію.

Як відомо, нині Микола Палійчук очолює обласну організацію партії “УКРОП”.