Віктор Анушкевичус: Економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок

Автор: Вадим Войтик

15 Oct, 2021 12:44

Поділитись публікацією
Віктор Анушкевичус: Економія тільки на заступниках мера дає можливість забезпечити електроенергією цілий дитячий садок

Пережити зиму можна тільки спільними зусиллями всіх гілок влади та простих громадян. При цьому потрібно негайно вживати кроки з модернізації теплоенергетики та економії коштів. 

Читайте також: Міська рада не змогла проголосувати за "ультимативну" вимогу протестувальників, оголосили перерву

Про це заявив під час ефіру програми “Позиція Галичини” на каналі “Галичина TV” ексмер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

“Зараз всім важливо вижити. Просто пережити цю зиму”, – заявив під час ефіру програми “Позиція Галичини” на каналі “Галичина TV” ексмер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус в контексті газової кризи і невдалого початку опалювального сезону.

Потрібно терміново вживати заходи. І Президенту, а не займатися відосиками, і уряду, і органам місцевого самоврядування. І не оголошувати про Меморандуми й так далі. А оголошувати порядок модернізації теплоенергетики. І робити оці складові: утеплення будинків, індивідуальні теплові пункти. Де можливо — запровадити альтернативну енергетику, де — сонячну.

В мене було п’ять заступників – зараз десять. Мінус п’ять – в рік два з половиною мільйони. За ці гроші можна поставити сонячну станцію, порядка 200 кіловатів, і забезпечити електроенергією цілий дитячий садочок, – вважає Анушкевичус.

Івано-Франківськ у лідерах серед інших міст України за кількістю заступників і радників міського голови, а також за рівнем витрат із міського бюджету на їхні зарплати та премії.