Виноградні кісточки допомагають у лікуванні і профілактиці онкології, – вчені

Автор: Турій Роман

14 Oct, 2014 13:46

Поділитись публікацією
Виноградні кісточки допомагають у лікуванні і профілактиці онкології, – вчені

Вчені довели, що кісточки виноградних плодів здатні значно підвищити результативність хіміотерапії, особливо при діагнозі рак кишківника.

При цьому головною перевагою є відсутність проявів побічних ефектів. Про це повідомляє УНТ, посилаючись на Nature World News.

Цілюща дія кісточок криється у антиоксидантах, дубильних речовинах та поліфенолах, які містяться у ядрах. На подив, вони мають сильні противозапальні властивості, і наділені противораковою ефективністю. Тож на думку вчених, періодичне вживання виноградних кісточок є корисним, аби допомогти організму зменшити запалення або травми у тонкому кишківнику, які може спричинити сеанс хіміотерапії.

До того ж, екстракт з кісточок, аж ніяк не впливає на не пошкоджені клітини, чого не можна сказати про хіміотерапію, які нейтралізує як хворі, так і здорові клітини. Екстракт кісточок коричний не тільки для лікування онкології, а й для побіжних захворювань кишківника.

На фармацевтичному ринку вже існує подібний екстракт виноградних кісточок, який відмінно поєднується з основним лікуванням, головне при цьому – постійна консультація лікаря.