Випускники франківської художньої школи показали, чого навчилися (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

07 Жов, 2016 17:02

Поділитись публікацією
Випускники франківської художньої школи показали, чого навчилися (ФОТО)

Випускники Івано-Франківської дитячої художньої школи представили свої роботи на виставці, яка відкрилася 7 жовтня.  

Читайте також: Але є один нюанс: франківці скаржаться, що не можуть записатися на прийом у новий кабінет дитячого офтальмолога на Тичини

Твори живопису можна переглянути у виставковому залі за адресою Чорновола, 25, на другому поверсі.  Над ними працювали учні, які завершили навчання у травні 2016-ого року.

Одна з випускниць Діана Михалюк розповіла, що вступила у коледж, де вивчає дизайн, мріє бути ілюстраторкою, створювати комікси та мангу. На малюнку, над яким працювала близько трьох місяців,  з допомогою акварельних олівців  зобразила замислену дівчину, котра сидить серед різних предметів у своїй кімнаті.

«У своїй роботі я хотіла показати,наскільки пора дитинства є швидкоплинною. Колись ми захоплювалися грою на гітарі, гралися своїми улюбленими іграшками. А тепер настав час дорослого життя і треба більше думати про навчання, про те, як ми будемо жити далі», – сказала  Діана Михайлюк.

Виставку приурочили до Дня художника, який відзначають в Україні 9 жовтня.

З цим святом майбутніх та дорослих художників привітала заступниця директора школи Лілія Присяжнюк. Вона сказала, що також сьогодні, 7 жовтня, відзначають рік з часу, коли відкрився оновлений виставковий зал.

“За рік  у цьому залі провели 13 виставок. А ця – чотирнадцята”, – зауважила Присяжнюк.

Вітання зі святом учням та вдячність вчителям за те, що вкладають душу у роботу, висловив міський голова Руслан Марцінків.

Вчителі Микола Вареня, Ольга Шутка і Назар Кардаш отримали подяки міського голови.