Вірастюк розповів, що робитиме в Раді

Автор: Зелінська Тетяна

15 Jun, 2021 18:43

Поділитись публікацією
Вірастюк розповів, що робитиме в Раді

Народний депутат від “Слуги Народу” Василь Вірастюк планує працювати у комітеті соцполітики і захисту прав ветеранів та подавати законопроєкти щодо розвитку галузі спортивної реабілітації ветеранів АТО/ООС.

Читайте також: Рада звільнила Разумкова з посади спікера. Як голосували прикарпатські нардепи

Джерело: Вірастюк на брифінгу у Верховній Раді 15 червня, цитує пресслужба “Слуги народу“, інформує “Галка” з посиланням на “УП”.

Деталі: Нардеп відзначив, що близько знайомий з цією галуззю, адже декілька років залучений до тренувального процесу та спортивної реабілітації наших ветеранів. Серед своїх перших кроків Вірастюк назвав законопроєкти щодо спортивної реабілітації ветеранів.

Пряма мова: “Велика кількість ветеранів страждає на посттравматичний стресовий розлад. І найкращий спосіб подолати його є фізична культура і спорт. З 2019-го я залучений до цього і на сьогодні є одним із тренерів збірної команди, що візьме участь у міжнародних змаганнях у США у вересні. Це змагання для поранених ветеранів, які отримали ушкодження внаслідок бойових дій”.

 

Що передувало: Визнаний обраним на проміжних виборах на в окрузі №87 від партії “Слуга народу” стронгмен Василь Вірастюк склав присягу народного депутата України під вигуки “Ганьба”.

Теги: