Вирішили багаторічну проблему: в одній зі шкіл Калуша вбиральні стали “теплими” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

16 Сер, 2019 20:04

Вирішили багаторічну проблему: в одній зі шкіл Калуша вбиральні стали “теплими” (ФОТО)

У Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 цього року вдалося вирішити багаторічну проблему: корпус «А» облаштовано внутрішніми 3 теплими туалетними кімнатами (одна з них передбачена для дітей з особливими потребами), які укомплектовані сантехнічним обладнанням, електробойлером, стіни облицьовано плиткою.

Окрім того побудовано нові водопроводи та водовідвідні мережі, колодязь для подачі гарячої води з котельні в зимовий період, ревізійний відстійник для каналізаційних стоків, інформує КалушFM.

На поточні ремонти передбачено 298 тисяч гривень, з яких вже освоєно 201 147 грн, зокрема, для забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки в корпусі «Б» укомплектовано систему пожежної сигналізації на суму 164 988,86 грн; дерев’яні конструкції горища корпусу «А» оброблені спеціальною пожежнозахисною речовиною на суму 36 153,41 грн.

До нового 2019-2020 навчального року придбано ремонтні матеріали на понад 12 тис. грн. Зроблено дашок в корпусі «Б» на суму 14 749,47 грн; виконано частковий ремонт в усіх кабінетах закладу й коридорах; здійснено  фарбування підлоги, вхідних дверей, пожежної драбини, лакування парт, дверей, лавок; проведено оздоблення панелей кабінету для 1 класу НУШ декоративною шпаклівкою.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry